Svátek Křtu Páně

út     17:00  Za těžce nemocnou osobu

ne     9:30   Za živé a + děti, ženy a muže našich farností

Oznamy na  dobu  v liturgickém mezidobí  do neděle 17. ledna 2021

Dnes  je Svátek Křtu Páně.  Končí doba vánoční. Betlémy mohou zůstat v kostelích až do Hromnic.

Mše sv. ve Věžkách  bude  v  sobotu  v 17:00 hod.

Příští  neděli  je  2. neděle v mezidobí

Milí farníci,

opět připomínám, že podle usnesení Vlády ČR je povolen na bohoslužbách  takový počet účastníků,  který v daném kostele nepřekročí  10 % míst k sezení;  prosím, dejte přednost farníkům, kteří mají úmysl mše svaté.  Před vstupem do vnitřního prostoru kostela si každý účastník dezinfikuje ruce;  při pozdravení pokoje si nepodáváme ruce a  v  rámci  bohoslužby

n e d o c h á z í   k  hromadnému zpěvu  s  výjimkou,  kdy zpěváci nebo sbor jsou odděleni od ostatních účastníků Po dobu nemoci pracovníka technické obsluhy se nebudou bohoslužby přenášet .

Nezapomínejte,  prosím, do svých  přímluv za  ukončení  pandemie  zahrnout i úmysl na zotavení o. arcibiskupa  Jana a  také  za  všechny  nemocné  kněze  a  pomocníky našeho kostela.    Proste i za lékaře  a  všechny  zdravotníky.

Rovněž  neustávejte ve svých modlitbách za nová duchovní povolání.

Během adventu jste ozdobili misijní stromeček a tak věnovali dětem v misiích – v Ratajích      ………    Kč  3 272                                                                                                            – ve Zlobicích   ………    Kč  2 637                                                                                                            – v Počenicích  ………    Kč  1 090                                                                                                     Buďte ujištěni, že děti v misiích Vám poděkují svou modlitbou a Pán ji vyslyší.

Počenice:  Archy k  zapsání úmyslů na mše svaté v měsících leden, únor a březen jsou  na   s t o l e č k u   v zadní  části kostela.

Rataje, Zlobice:  Archy k zapsání úmyslů  na leden, únor a březen 2021 jsou připraveny v zákristii.

Ú k l i d   vánoční výzdoby  bude v Ratajích v úterý ve  14:00 hod..  Prosím, kdo můžete, přijďte pomoci.  Děkuji.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nedělní ohlášky 2021. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.