Slavíme   liturgické  mezidobí

so     24. srpna  –  Svátek sv. Bartoloměje, apoštola

ne    25. srpna  – 21. neděle v mezidobí

————————————————————————–

ne  11:00    Za + Josefa a Žofii Mičánkovy, Anežku Havlasovu a rodiče z obou stran

ne  11:00   Za + Antonína Mrhálka a rodiče z obou stran

——————————————————————–

V případě pohřbu,  prosím,  volejte  na  tel. číslo 573 338 974

(Kroměříž – farnost Panny Marie)

ne    8:00   Za + Zdeňka Odstrčilíka, Boží pomoc a ochranu Panny Marie                                                       pro děti a vnoučata

ne    8:00   Na poděkování za přijatá dobrodiní s prosbou o Boží pomoc                                                         a ochranu Panny Marie do dalších let

ne   (18. 08)   18:00    Na daný úmysl

so  (124. 08.)   18:00    Na daný úmysl

ne   9:30    Za živé a + děti, ženy a muže našich farností

so  10:00   Za živé a + rodáky a obyvatele farnosti Počenice

ne   9:30    Za + Marii Horákovu, manžela, bratra a živou rodinu

Oznamy na liturgické mezidobí –  do neděle  25. srpna 2019

Dnes  je  20. neděle v mezidobí; dnešní sbírka je věnována na opravu kostela;. mše svatá ve Věžkách bude dnes v 18:00 hod..

V sobotu 24. srpna je svátek sv. Bartoloměje, patrona farnosti Počenice. V 10:00 bude v Počenicích slavná mše svatá, při které si připomeneme 250 let od posvěcení kostela. Všichni jste na tuto slavnost srdečně zváni. Mše svatá ve Věžkách bude v 18:00 hod.

Příští neděle je  21. v mezidobí;

(Počenice )  V zákristii  si ještě stále můžete zapsat  úmysly na mše svaté  v měsíci  září.

(Rataje)  Prosím, odevzdejte mně přihlášky dětí, které budou chodit do náboženství ve škole  v Ratajích.

Modlitby matek  budou v úterý v 17:30 hod. na faře.,   modlitby otců budou ve čtvrtek v 19:30 hod. na faře.

Srdečně děkuji všem, kteří se zúčastnili úklidu kostela a jeho okolí. Pán Vám to odplať:

Příští týden mám dovolenou.  V případě pohřbu,  prosím,  volejte  na  tel. číslo 573 338 974

Příspěvek byl publikován v rubrice Nedělní ohlášky 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.