Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

Oznamy na  dobu vánoční  do neděle 7. ledna 2023

Dnes je Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

V pondělí je Slavnost Matky Boží, Panny Marie – závazný zasvěcený svátek

V úterý je památka sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve

Ve středu je Nejsvětějšího Jména Ježíš

V pátek je vigilie slavnosti Zjevení Páně

V sobotu je Slavnost Zjevení Páně – Tří králů

Příští neděli je svátek Křtu Páně, končí vánoční doba. Betlémy mohou zůstat v kostele do Hromnic.

Z důvodu  pracovní neschopnosti pana faráře nebudou ve všední dny bohoslužby. Úmysly mší svatých budou odslouženy po jeho uzdravení.

V případě pohřbu se obracejte na farnost Zdounky (tel. 739 245 937)

Zapište si, prosím, úmysly na mše svaté v měsíci lednu. Zapisujte na obvyklých místech

V pondělí je mše svatá      ve Zlobicích v 8:00 hod.
                                                (Na daný úmysl)
                                                v Počenicích v 9:30 hod.
                                               (Na daný úmysl)
                                               v Ratajích v 11:00 hod. (Za farníky)

V pátek je mše svatá         v Ratajích v 18:00 hod. (Za Boženku Řezáčovou a rodiče)

v sobotu je mše svatá       ve Věžkách v 17:00 hod. (Na daný úmysl)

v neděli je mše svatá        ve Zlobicích v 8:00 hod.
                                             (Za + P. Františka Suchánka, rodiče, sourozence                                                      a duše v očistci)
                                             v Počenicích v 9:30 hod. (Za farníky)
                                             v Ratajích v 11:00 (Za + Josefa Habáně a duše v očistci)

Žehnání vody, křídy a kadidla bude v našich farnostech pouze při mši svaté v pátek večer  v Ratajích

Příspěvek byl publikován v rubrice Nedělní ohlášky 2023. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.