Slavíme   dobu velikonoční

———————————————————————-

Oznamy na dobu velikonoční –  do neděle 17. května 2020

Dnes je  5. neděle velikonoční

Mše svaté  budou  i nadále ještě  p ř e n á š e n y   z  kostela v Ratajích,  a to ve středu a v pátek v 19:00 hodin  a v neděli v 11:00 hod..

Příští  neděle  je  6. velikonoční,  kdy bude sbírka na pronásledované křesťany.

Pokud nedojde ke změně bude mše svatá ve všech našich farnostech podle obvyklého pořádku.

Milí farní rodino, rádi dnes, v tomto našem chrámě, kde přebývá Bůh, společně  o s l a v m e  všechny živé maminky, vzpomeňme i na ty zemřelé, abychom všem upřímně poděkovali za jejich lásku k nám, za jejich obětavou péči a starostlivost, která z této lásky vyplývá. Svěřme je všechny do ochrany přímluvné lásky naší nebeské Matky Panny Marie, na které, jako první z lidí, splnil Bůh smlouvu o návratu do věčné blaženosti.

Májové pobožnosti  jsou v Ratajích každý všední den v 18:30 hod..

Také příští týden bude ve všední dny  příležitost k velikonoční svátosti smíření, a to přede mši svatou, případně po mši svaté,  při dodržování určených pravidel,

Během tohoto týdne  budou v zákristii k dispozici archy  k  zapsání  úmyslů  na  mše  svaté od poloviny května  do konce června  t. r..

Od 11. května se může účastnit bohoslužeb v kostele až 100 osob. Takže bohoslužby budou již ve všech našich farnostech, a to ve stejném čase s možností plného počtu farníků. Pro účast na bohoslužbě i od 11. května je stále nutné, aby byla dodržována stejná pravidla jako v předcházejícím období.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nedělní ohlášky 2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.