5. neděle postní

so      4. dubna  –  Sv. Izidora, biskupa a učitele církve

ne      5. dubna –  KVĚTNÁ NEDĚLE

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

V době karantény celé naší země nebudou, tak, jako
i v jiných farnostech, ani v našich farnostech veřejné mše svaté.

Milá farní rodino,

Bůh je s námi, neztrácejme naději. Urovnejme všechny své zmatky, ztišme se, dovolme Pánu, aby nás proměnil, opusťme své cesty a kráčejme po cestách Božích, vedoucích k naší spáse.

Modleme se, prosme Pána a děkujme.

u   s v.   P e t r a   a  P a v l a    v   Ratajích

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

u   sv.  Cy r i l a   a  M e t o d ě j e   ve  Zlobicích

…………………………………………………………………………………….

———————————————————————————————————-

Oznamy na dobu postní –  do neděle 5. dubna 2020

Dnes je 5. neděle postní.

Příští  neděle  je   Květná neděle

V současné situaci,  která je v naší zemi,  si  můžete  splnit nedělní  povinnost  účasti  na  mši  svaté poslechem televizního nebo rádiového přenosu  a  svátečním klidem od práce.

Využívejte i duchovního svatého přijímání, tedy při sledování mše svaté v televizi či rozhlase vyjádřete touhu po přijetí Krista a přivítejte ho ve svém srdci.

Připojte se také k těm, kteří se začali spojovat každý večer ve 20:00 hod. v modlitbě za ukončení epidemie, za všechny nemocné, za překonání strachu, za pomoc pro všechny zasažené, za odpuštění hříchů i usmíření Boha, za to,  abychom byli opravdovými křesťany, kteří nejen věří v život věčný, ale také s ním počítají, abychom byli svědky a prostředníky Boží lásky.  Společná modlitba je nejsilnější zbraní, kterou máme.  Každý  podle svým možností se  zapojte  aspoň  modlitbou  Otče náš a  Zdrávas  Maria, či  Korunkou k Božímu milosrdenství nebo růžencem.

Kdo z nemocných bude chtít přijat Eucharistii, ať  mně to sdělí, třeba na číslo farního telefonu, navštívím ho.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nedělní ohlášky 2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.