POZVÁNKA NA TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT

Zveme všechny koledníky a vedoucí skupinek Tříkrálové sbírky na Tříkrálový koncert do Městského divadla v Brně, který se bude konat v neděli 6. ledna 2019. Tento koncert přenáší Česká televize živě do vysílání.

Hudebně bude doprovázet brněnská rocková legenda Roman Dragoun se skupinou Futurum, skupiny Mirai, Zrní, Josef Callta a Ilona Csáková. Moderovat bude sehraná dvojice Martina Kociánová a Jan Čenský.

Z Kroměříže bude vypraven 1 autobus, který bude odjíždět v 16 hodin od kostela sv. Jana. Přihlásit se můžete u pana Josefa Šebestíka 737 630 670 nebo u paní Jany Dvořákové na mobil 737 429 069 nebo mailem DvJana@seznam.cz.

Počet objednaných místenek na sezení je 45. 22 míst je už obsazeno. Koledníci si vezmou s sebou tříkrálové oblečení a korunu ne vyšší jak 10 cm. Předpokládaný návrat 19.45 hodin u kostela sv. Jana v Kroměříži. Tříkrálový koncert i doprava je především poděkováním za vaši službu při koledování.

Příspěvek byl publikován v rubrice Upozornění a informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *